Junior Associate

Job Reference

4545

Location

Prague, Czech Republic

The role

DLA Piper, jedna z největších globálních advokátních kanceláří s pobočkami ve více než 40 zemích, hledá do svého týmu kolegu / kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/KA

NÁPLŇ PRÁCE

  • spolupráce na projektech pro mezinárodní lídry ve svém oboru i lokální klienty
  • spolupráce s celou globální sítí advokátů, denní použití angličtiny
  • příležitost zapojit se a získat zkušenosti s prakticky všemi oblastmi práva
  • mentoring od zkušenějších kolegů

OČEKÁVÁME

  • vystudovanou právnickou fakultu v ČR
  • pokročilou znalost AJ (v mluveném i psaném projevu)
  • uživatelská znalost MS office
  • aktivní přístup k řešení právních problémů a schopnost tato řešení odprezentovat
  • praxe na pozici advokátního koncipienta v délce 1 roku výhodou

NABÍZÍME

  • mezinárodní vzdělávací program, pravidelné know-how setkání, odborné kurzy a semináře
  • příležitost nastartovat a rozvinout kariéru v advokátní kanceláři
  • zapojení do globálních projektů
  • využití práce z domu
  • moderní kanceláře v centru Prahy
  • balíček benefitů: stravenkový paušál, MultiSport karta, 25 dní dovolené, sick day, občerstvení na pracovišti, firemní akce (teambuilding, večírky, sportovní dny)