Receptionist

Property & Workplace

Job Reference

4394

Function

Category

Business Professionals

Location

Prague, Czech Republic

Schedule

None

The role

DLA Piper, jedna z největších globálních advokátních kanceláří s pobočkami ve více než

40 zemích, hledá do svého týmu novou kolegyni / kolegu na pozici RECEPČNÍ/OFFICE SUPPORT.

Jaká je náplň práce?

  • přijímání a ohlašování návštěv s úsměvem
  • zodpovědnost za chod recepce
  • vyřizování korespondence a telefonátů
  • objednávání taxi, kurýrů a překladů
  • zajištění občerstvení pro meetingy i pravidelné akce pro zaměstnance
  • doplňování zásob kancelářských potřeb
  • administrativní podpora Back office týmu (jste jeho součástí)
  • péče o zasedací místnosti a relax zóny
  • Pracovní doba 08:00-16:30 nebo 10:30 – 19:00, střídáš se s kolegyní

Požadujeme:

  • pokročilá znalost AJ a výborná znalost ČJ
  • praxi na pozici recepční alespoň 1 rok
  • uživatelská znalost práce s počítačem
  • samostatnost, proaktivní přístup, flexibilitu
  • příjemné a pro-klientské nastavení

Nabízíme:

  • práci pro renomovanou mezinárodní společnost
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na DPP nebo HPP, nejdříve na rok a následně s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • hezké kanceláře v centru Prahy a příjemný kolektiv
  • reportovat budeš Office Managerce se kterou je domluva
  • benefity např. stravenky, 25 dní dovolené, 2 Sick Days, Edenred Benefit program, občerstvení na pracovišti, příspěvek na MultiSport kartu, pravidelné firemní akce a teambuildingy, EAP, mezinárodní vzdělávací program, zvýhodněné tarify od Vodafone a další.

Nástup možný od 1.července 2024 nebo dle domluvy.